صفحه نخست سایت شفاگرمقالات

هو الشافی


قتل علمی

گزارشی از شیراز
ازخارش ساده تا مرگ با زجر وخونریزی


فرامرز 25ساله نامزد فرزانه 19ساله دوجوان پرشوروشوق استان فارس تدارک عروسی وجشن را می چینند، وهرروزبا نیروی عشق به دیدارهم مشتافتند تا روزی دیگر در کنار هم از آینده بگویند و آرزوهای نقش بسته در ذهن خویش را با آب و تاب برای یکدیگر بازگو کنند.
روزی که فرزانه سر قرار دیرتر آمد، فرامرز ازدلداده خودپرسید چه شده است؟ درجواب شنید که برای خارش روی گونه ام به دکترمراجعه کردم که یک کرم مناسب برایم بنویسید ولی ایشان، آزمایش پوست داده که انجام دهم،فرامرز بادقت بیشتربگونه معشوق خودنگریست و گفت من چیزی نمیبینم توهم اهمیت نده.
روزدیگرازدلداده خودشنید که گفت میگویند سرطان پوست دارم و میخواهند یک شیمی درمانی خفیف بدهند تا برطرف شود و بسیار ساده است وکمتر از یکساعت طول میکشد، فرامرز با کنجکاوی که سرطان پوست چیست؟ وارد انترنت و سرچ گوگله میشود و به سایت غذادرمانی ما راهنمائی میگردد، سایت ما را مطالعه میکند و متوجه درمان سرطان خون از راه دوروبا کنترل بی خطر غذائی میشود، مطالب سایت ما را پیگیری میکند و متوجه میشود که میتواندحتی مستقیما با ما چت کند تصادفا پرفسورخرسند درچت بودندو به مریضهای دیگر مشاوره میدادند، می پرسد خارش روی گونه را می شود باغذا برطرف کرد؟ وجواب میگیرد بله میشود چون
«سم» غذا یا« سم » دارو درهمه جای بدن است و «سیستم خوددرمانی بدن » دائما درتلاش است آنهارا، ازطرق مختلف ازبدن دفع کند و درمورد نامزدجوان شما، از راه پوست هم میخواهد دفع کند و این یک حرکت مثبت است، فرامرزجوان مینویسدولی ایشان را میخواهند شیمی درمانی خفیف کنند!!که در این لحظه پرفسورخرسند متوجه زنگ خطر دیگری میشود و همه هواس خودرا درچت به ایشان اختصاص میدهد و میگوید همین الان به ایشان و خانواده اش خبردهید که چنین اقدامی نکنند ابتدا روش بیخطر غذادرمانی ما را طی کنید که این «سموم » و «سموم » دیگر بدن را ازراه های طبیعی تخلیه ادرار و مدفوع و عرق بدن سریعتر دفع خواهد کرد و مشکلش هم برطرف میشود، ونیازی به مبارزه با مواد شیمیائی نخواهد داشت بعلاوه آن راه شیمی درمانی همیشه هست و اگر ازاین راه بیخطر نتیجه گرفتید چرا باید ریسک شیمی درمانی راکرده باشید،
فرامرزجوان گفت کاملا درست میفرمائید،وازچت رفت تا خبر خودرابه دلداده قشنگ و جوان خودبگوید،24ساعت نشده بود که پرسشنامه نامزدخودرافرستادکه دختری قدبلندوهیکلی متناسب داشته و هرگزمریض نشده وزندگی ساده و راحتی را درآن 19سال پشت سرگذاشته و دانشجوی دانشگاه هم شده و ماهم بلافاصله پرونده شماره 1762 را برایش تشکیل دادیم، اما روزدیگر فرامرز جوان با پریشان حالی درچت گفت که من نتوانستم خانواده آنها را قانع کنم و شیمی درمانی خفیف را انجام دادند، پرسیدیم نتیجه چی شد؟ گفت که موثرنیفتاده و باید که شیمی درمانی قویتر انجام دهند !!پرفسورخرسند تقریبا با التماس گفت بروید و تلاش بیشترکنید و روی دست و پای خانواده اش بیفتید و بگوئید به این دخترجوان فرصت بیشتری بدهید ! بیچاره فرامرزپریشان حال با گریه گفت آنهادروغ گفته بودند که فقط یکساعت کار دارد و بعد خوب میشود، صورت زیبای فرزانه با همان شیمی درمانی اولیه بهم ریخته و موهای سرش همه ریخته و من اورا نشناختم و دربیمارستان بستری گردیده، پرفسور خرسند فرمودند که فرامرزجان چت کردن را قطع کن و خودرابه بیمارستان برسان و تلاش خودرا بیشتر کن، چند روز بعد یک ایمیل از فرامرز دلسوخته گرفتیم که « مرحوم فرزانه با شیمی درمانی دوم و خونریزی های داخلی در بیمارستان دارفانی را وداع گفت !!!بله وداع گفت » .
ماآخرین ایمیل فرامرز دلسوخته وجوان را هم در«نظرات» همین مقاله و در زیرآورده ایم،شما میتوانیدمطالعه کنیدودر صورت تمایل در زیرآن به این جوان سوگوار هم تسلیت بگوئید وغمخوارش شوید.
 

جهت استفاده از مقالات بخش انگلیسی سایت به آدرس زیر مراجعه نمایید:

Watertherapy Articles

 كليه حقوق اين پايگاه متعلق به حسن جلالیان مي باشد.
 ارتباط با مدير پايگاه: Info@Shafagar.Com